Sportas ir Sveikata

Sveikata

Intelekto namai taip pat rūpinasi sveikata bei domisi sportu, todėl bent keletą kartų per metus čia organizuojami sveikatinimo mokymai, kurių metu mes apžvelgiame ir diskutuojame apie sveiką, subalansuotą mitybą, mokomės taisyklingai mankštintis bei atlikti įvairius pratimus, taip pat susipažįstame su įvairiomis masažo technikomis ir dar daug visko!

Savo sveikata rūpiniesi ir tu?

Sek naujienas mūsų Facebook puslapyje ir sužinok artimiausių mokymų datą!

Pristatome sporto projektą, kurį įgyvendinsime 2023-2024 m.
Tai projektas “Aktyvumo zona – vaikų fizinio aktyvumo didinimas”, kurio tikslas – didinti vaikų iki 18 m. fizinį aktyvumą, įtraukiant juos į mokomuosius seminarus bei reguliarias mankštas ir bėgimo-žygiavimo sporto renginius.
Projekto užduotys:

  • organizuoti mokomuosius seminarus vaikams, siekiant ugdyti taisyklingus fizinio aktyvumo įpročius penkiose Lietuvos savivaldybėse.
  • Taip pat organizuoti sportines mankštas, skirtas didinti fizinį aktyvumą ir gerinti fizinius rodiklius 5-iose savivaldybėse (2 mankštos per savaitę po 60 min. 3 mėn.)
  • Surengti 5 bėgimo-žygiavimo sporto renginius penkiose Lietuvos savivaldybėse.

Visos projekto veiklos vyks nemokamai, taip siekiant didinti fizinių veiklų finansinį prieinamumą. Iš viso į projekto veiklas siekiama pritraukti 1000 dalyvių, iš kurių ne mažiau kaip 75 proc. būtų vaikai iki 18 m.

Projektą planuojama vykdyti nuo 2023 m. rudens iki 2024 m. lapkričio mėn. Visos projekto veiklos visiškai finansuojamos valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Skirta finansavimo suma 82338,97 Eur

grg 2023

Sveikatinimo mokymai sugrįžta į Gargždus jau nuo 2023 m. rugjūčio mėnesio!

 

Mokymus ves profesionali kineziterapeutė, turinti kineziterapijos magistro laipsnį ir 8 metų darbo patirtį. Mokymų metu susipažinsite ir mokysitės, kaip taisyklingai atlikti įvairias mankštas, turint tam tikrus fizinius negalavimus, taip pat mokysitės įvairių savimasažo technikų.

Mokymai planuojami šeštadieniais nuo 10.00 val., Kąstyčio 14, Gargždai.

 

Kaina už visus mokymus (trukmė 40 valandų) – 40 Eur

 

Projektas dalinai finansuojamas Klaipėdos raj. savivaldybės biudžeto lėšomis.

KLP puslapiui

Sveikatinimo mokymai Klaipėdoje nuo 2024 m. kovo mėn.

 

Mokymus ves profesionali kineziterapeutė, turinti kineziterapijos magistro laipsnį ir 8 metų darbo patirtį. Mokymų metu susipažinsite ir mokysitės, kaip taisyklingai atlikti įvairias gydomasias mankštas, taip pat susipažinsite ir užsiimsite pilateso treniruotėmis bei mokysitės įvairių savimasažo technikų.

Mokymai planuojami pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00-19.30 val.

 

Projektas visiškai finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis

Bėgimo ir žygiavimo šventė visai šeimai!

Daugiau informacijos – http://www.trailkursiunerija.com/