Sveikata

Sveikata

Intelekto namai taip pat rūpinasi sveikata bei domisi sportu, todėl bent keletą kartų per metus čia organizuojami sveikatinimo mokymai, kurių metu mes apžvelgiame ir diskutuojame apie sveiką, subalansuotą mitybą, mokomės taisyklingai mankštintis bei atlikti įvairius pratimus, taip pat susipažįstame su įvairiomis masažo technikomis ir dar daug visko!

Savo sveikata rūpiniesi ir tu?

Sek naujienas mūsų Facebook puslapyje ir sužinok artimiausių mokymų datą!

grg 2023

Sveikatinimo mokymai sugrįžta į Gargždus jau nuo 2023 m. rugjūčio mėnesio!

 

Mokymus ves profesionali kineziterapeutė, turinti kineziterapijos magistro laipsnį ir 8 metų darbo patirtį. Mokymų metu susipažinsite ir mokysitės, kaip taisyklingai atlikti įvairias mankštas, turint tam tikrus fizinius negalavimus, taip pat mokysitės įvairių savimasažo technikų.

Mokymai planuojami šeštadieniais nuo 10.00 val., Kąstyčio 14, Gargždai.

 

Kaina už visus mokymus (trukmė 40 valandų) – 40 Eur

 

Projektas dalinai finansuojamas Klaipėdos raj. savivaldybės biudžeto lėšomis.

KLP puslapiui

Sveikatinimo mokymai Klaipėdoje nuo 2023 m. kovo 13  d.

 

Mokymus ves profesionali kineziterapeutė, turinti kineziterapijos magistro laipsnį ir 8 metų darbo patirtį. Mokymų metu susipažinsite ir mokysitės, kaip taisyklingai atlikti įvairias gydomasias mankštas, taip pat susipažinsite ir užsiimsite pilateso treniruotėmis bei mokysitės įvairių savimasažo technikų.

Mokymai planuojami pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00-19.30 val.

 

Projektas dalinai finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis

Bėgimo šventė visiems!

Daugiau informacijos – http://www.trailkursiunerija.com/

TKN